o naszej firmie

4 CON Sp. z o.o. ( wcześniej SALCOM Roman Szafrański ) to 16-letnie doświadczenie firmy i jej pracowników na rynku budowlanym. Zajmujemy się produkcją i kompleksową dostawą materiałów uszczelniających potrzebnych do wykonywania lekkich obudów hal i innych obiektów budowlanych, również w budownictwie indywidualnym.

Bazując na bezpośredniej współpracy z czołowymi producentami z Polski i Europy oraz na własnej produkcji, możemy zaproponować Państwu optymalne ceny i wysoką jakość oferowanych produktów oraz sprawną obsługę logistyczną z dostawą w ciągu 24 – 48 godzin.

Firma 4CON od lat zajmując się w sposób profesjonalnym doradztwem i zapewnieniem dostaw dla firm produkcyjnych i wykonawczych zbudowała na rynku wysoki poziom zaufania u swoich odbiorców co zaowocowało współpracą z uznanymi firmami z branży budowlanej i nie tylko.

Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy do współpracy!

Naszym celem jest 100 % satysfakcji klientów z jakości dostarczanych materiałów, doradztwa w zakresie ich doboru i zastosowania, terminowości dostaw i standardów obsługi.

4 CON to:

  • profesjonalne doradztwo techniczne,
  • większość oferowanych materiałów dostępna „ od ręki ”,
  • dostawa materiałów z magazynu w większości przypadków na drugi dzień,
  • sprawna i bezproblemowa obsługa,
  • wysokiej jakości materiały od sprawdzonych dostawców i własnej produkcji,
jak możemy pomoc?

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń i zamów teraz!